Змішувач Cron Hansberg 777 CR0793
Cron Hansberg 777 CR0793 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Hansberg 777 CR0793
Усі ціни 10 →Змішувач кухонний однозахватний CRON HANSBERG 777 сатин силумін CR0793 | 743 грн. |
Cron Кухонный смеситель Cron Hansberg 777 на гайке из нержавейки (CR0793) | 743 грн. |
Змішувач для кухні CRON HANSBERG 777 CR0793 | 743 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Hansberg 777 (CR0793) | 743 грн. |
Змішувач CRON Satin для кухні 777 CR0793 | 750 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →