Змішувач Cron Omega 555 CR0173
Фото 4 |
Cron Omega 555 CR0173 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Omega 555 CR0173
Усі ціни 8 →Змішувач кухонний однозахватний CRON OMEGA 555 хром силумін CR0173 | 520 грн. |
Cron Смеситель для кухни CRON OMEGA 555 (CR0173) | 520 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Omega 555 (CR0173) | 520 грн. |
Змішувач для кухні CRON OMEGA 555 (CR0173) | 520 грн. |
Змішувач для кухні Cron Omega 555 (CR0173) | 520 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →