Змішувач Cron Columbia 009 CR0008
Cron Columbia 009 CR0008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Columbia 009 CR0008
Усі ціни 8 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом CRON COLUMBIA 009 хр | 1 539 грн. |
Змішувач для ванни CRON COLUMBIA 009 CR0008 | 1 539 грн. |
Cron Смеситель для ванны CRON COLUMBIA 009 (CR0008) | 1 539 грн. |
Змішувач для ванни Cron Columbia 009 (CR0008) | 1 539 грн. |
Змішувач для ванни CRON COLUMBIA 009 (CR0008) | 1 539 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →