Смартфон CUBOT X30 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 7Фото 7 |
Смартфон середньої руки з цілою розсипом» вічко " основної камери. Чи жарт, в розпорядження тильного фотомодуля пристрою надійшло відразу п'ять датчиків зображення: ведучий Samsung GM1 на 48 МП, ультраширик на 16 МП, макромодуль на 5 МП, сенсор для розмиття фону на 2 МП і якийсь ще «світлочутливий датчик» з роздільною здатністю 0.3 МП. На додачу CUBOT X30 128GB / 8GB оснастили 32 МП фронталкою для Селфі-кадрів в острівному отворі екрану.
Що ж стосується дисплея в цілому, він характеризується роздільною здатністю трансльованої картинки 2310х1080 пікселів при розмірах по діагоналі 6.4 дюймів. "Біля керма" мобільного пристрою стоїть восьмиядерний процесор медіум-ланки MediaTek Helio P70. Пам'яті на борту смартфона є 8/128 ГБ. Слот розширення при цьому гібридний-він може прийняти або дві SIM-карти, або одну «сімку» і картку microSD. Автономну роботу девайса забезпечує акумуляторна батарея ємністю 4200 маг зі стандартною швидкістю зарядки (10 Вт). У навантаження смартфон дістав NFC-модуль і бічний сканер відбитка пальців.
Купити CUBOT X30 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 44 →Cubot X30 8/128Gb Gradient Green | 4 799 грн. |
Cubot X30 8/128Gb black STH0007000 | 4 499 грн. |
Смартфон CUBOT X30 8/128GB Black | 4 424 грн. |
Смартфон Cubot X30 8/128GB (Black) | 6 549 грн. |
Cubot X30 8/128Gb Gradient Green | 6 420 грн. |
Непоганий зовнішній вигляд, швидкий процесор, відмінна версія 6/128. Погана камера що фронтальна що звичайна екран такий собі |
купувати не раджу, пошкодуєте дуже спритний, великий обсяг пам'яті камера відверто кажучи пані, немає чіткості, обличчя розмиває до невпізнання, матриця підихла на четвертому місяці служби, при тому, що ніде не падав і не було притискань, дуже незручно з відбитком пальця Vasyl: користуюся CUBOT X30 128GB/6GB кілька місяців |
Модификації CUBOT X30
Ціни на CUBOT X30 |
---|---|---|---|---|
CUBOT X30 128 ГБ / 8 ГБ | від 4 251 грн. | 44 пропозиції | ||
CUBOT X30 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 399 грн. | 5 пропозицій |