Смартфон Realme 9i 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 43Фото 8 |
Realme 9i 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 2412х1080 (20:9), 400 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Модуль NFC додали тільки в моделях для Росії. У глобальній версії NFC відсутня.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme 9i 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 8 →Realme 9i 4/64Gb NFC Black | 5 199 грн. |
Смартфон realme 9i 4/64 GB Prism Blue | 6 899 грн. |
Realme 9I 4/64GB Black | 5 599 грн. |
Realme 9i 4/64gb blue | 5 798 грн. |
realme 9i 4/64GB Prism Blue | 5 598 грн. |
ще 3 пропозиції
2 1 1 0 |
на старті 4 / 128 ціна 170$ і якщо вам не подобається той факт, що телефон здатний виконувати свої прямі обов'язки (дзвонити) пройдіть мимо або зробіть краще і дешевше. розширення оперативної пам'яті та інше. для свого цінового сегмента їх немає |
Сьогодні взявши, 6рок користування.
Купився на тест автономності з цього сайту, який більше ніж керпічів з батераєми 8-10к мАгод - сідає досить швидко, як будь-який звичайний телефон. Використовую читалку із синтезатором мови (читає в голос), з 30% яскравості, у навушниках на 70% гучності - по 10% батареї на годину. Ну таке коротше, мій старий телефон з 4к мАгод, з купу разів міняною батареєю витримував у таких умовах 5-6г. На фоні старого все норм, але чекав більшого. До речі лайф 4.5г не ловити, хоча технологію має підтримувати LTE-A - може десь у ручну треба виставити, доки не розібрався. Не бачу Не автономний
ЛТЕ-А не працює (принаймні автоматично) Мало того шо мене бісив цей конект зарядок знизу вони туди ще і навушники запхали... Як ставити телефон на живіт коли лежиш, або на підставку - якщо там купа дротів знизу??? Чого не зверху їх робити всі ці дротові відверсти??? У чому проблема – не розумію! Денис Падалко: користуюся Realme 9i 128GB/6GB менше місяця |
Дурниця цілковита. Люди, не ведіться на новинки, купуйте минулорічні флагмани! Через те, що ви ведетеся на сучасний дизайн, виробники дозволяють собі погіршувати характеристики! Так Samsung Note 9 за ту ж ціну набагато краще, ніж ця нісенітниця. Нічого. Жахлива камера (1080p при 30 КАДРАХ В СЕКУНДУ, КАРЛ!), жахливі матеріали корпусу (за цю ціну можна знайти торішні флагмани зі скляними корпусами). користуюся Realme 9i 128GB/6GB більше року |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
12 січня 2022, 02:26
Стоит ли ждать 9i или просто сейчас купить Realme 8i #
Какой больше подойдёт для игр
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Realme 9i
Ціни на Realme 9i |
---|---|---|---|---|
Realme 9i 64 ГБ / 4 ГБ | від 5 199 грн. | 8 пропозицій | ||
Realme 9i 128 ГБ / 4 ГБ | від 5 899 грн. | 22 пропозиції | ||
Realme 9i 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 938 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →