Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200MP-S3
Dahua DH-HAC-HDW1200MP-S3 |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-HAC-HDW1200MP-S3
Dahua Technology DH-HAC-HDW1200MP-S3 (3.6 мм) 60065 | 1 299 грн. |
2 Мп HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1200MP-S3A (3.6 мм) | 1 160 грн. |
HD-CVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1200MP-S3 2.8mm | 1 248 грн. |
HDCVI відеокамера Dahua 2 Мп DH-HAC-HDW1200MP-S3A (3.6 мм) | 1 346 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →