Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 2.8 mm
Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 2.8 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Вулична камера відеоспостереження компанії Dahua — це купольне (форм-фактор Eyeball) рішення з LAN-інтерфейс підключення. Останній може використовуватися також і для передачі живлення (технологія POE), що дозволяє обмежитися прокладкою одного єдиного кабелю. Модель базується на 2-мегапіксельному CMOS-сенсорі й ширококутному (оглядовість 110 градусів по горизонталі) об'єктиві з постійною фокусною відстанню 2.8 мм.
Завдяки їм камера Dahua DH-IPC-HDW2230TP-AS-S2 2.8 mm записує ролики в роздільній здатності Full HD при частоті зміни кадрів 25 к/с. За покращення зображення при контровому світлі та/або відсутності освітлення відповідають технології шумозаглушення 3DNR і компенсації засвічення DWDR+BLC. У нічний час автоматично вступає в роботу ІЧ-підсвічування, що забезпечує видимість до 30 метрів. Функціональність моделі розширює детекція руху і можливість налаштування області інтересів, вбудований мікрофон, що дозволяє записувати звук, прямий зв'язок зі смартфоном (P2P), підтримка NAS і наявність картрідера (накопичувачі до 256 ГБ). Варто також відзначити, що корпус добре готовий до несприятливих умов експлуатації: клас захисту IP67 і морозостійкість: до -40 °C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Купити Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 2.8 mm
Усі ціни 51 →IP-камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDW2230TP-AS-S2-BE 2.8mm | 3 321 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Dahua DH-IPC-HDW2230TP-AS-S2-BE 2.8mm | 3 321 грн. |
Камера видеонаблюдения Dahua dh-ipc-hdw2230tp-as-s2-be (2.8) | 2 885 грн. |
DAHUA Technology DH-IPC-HDW2230TP-AS-S2 (2.8 мм) | 3 320 грн. |
IP-відеокамера Dahua IPC-HDW2230T-AS-S2 2.8mm для системи відеонагляду | 3 237 грн. |
- Мінімальне освітлення — 0.005 люкс.
Модификації Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 2.8 mm
Ціни на Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 2.8 mm | від 2 885 грн. | 51 пропозиція | ||
Dahua DH-IPC-HDW2230T-AS-S2 3.6 mm | від 2 984 грн. | 34 пропозиції |