Монітор Lenovo ThinkVision E24q-30 23.8 " чорний (63ECGAT2UA)
Фото 5 |
Lenovo ThinkVision E24q-30 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 6 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:300 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo ThinkVision E24q-30 23.8 " чорний
Усі ціни 25 →Lenovo 23.8" E24q-30 (63ECGAT2UA) Raven Black 63ECGAT2UA | 7 315 грн. |
Монітор 23.8" Lenovo E24q-30 (63ECGAT2UA) | 7 315 грн. |
Монітор Lenovo E24q-30 (63ECGAT2UA) | 7 468 грн. |
Монітор Lenovo ThinkVision E24q-30 (63ECGAT2UA) 63ECGAT2UA | 7 315 грн. |
Монитор Lenovo 23.8" E24q-30 (63ECGAT2UA) | 7 505 грн. |
ще 20 пропозицій