Панель для виклику Hikvision DS-KV8113-WME1(B)
Відео 6Фото 5 |
Hikvision DS-KV8113-WME1(B) |
|
Захист від злому та крадіжки. 1x RS-485.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KV8113-WME1(B)
Усі ціни 20 →Hikvision Wi-Fi DS-KV8113-WME1(B)/Flush | 7 421 грн. |
Hikvision Wi-Fi DS-KV8113-WME1(B)/Flush | 7 421 грн. |
Вызывная панель Hikvision DS-KV8113-WME1(B)/Flush | 7 420 грн. |
Панель виклику Hikvision DS-KV8113-WME1(B)/Flush | 7 420 грн. |
IP панель виклику Hikvision DS-KV8113-WME1(B)/Flush | 7 420 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →