Домофон Dahua VTH5421EW-H
Dahua VTH5421EW-H |
|
Можна додати до 20 пристроїв (камер, панелей). Порт RS485.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua VTH5421EW-H
Усі ціни 12 →DHI-VTH5421EW-H Цифровий монітор із трубкою DHI-VTH5421EW-H | 7 840 грн. |
Цифровий монітор з трубкою DHI-VTH5421EW-H | 8 752 грн. |
Цифровий монітор із трубкою Dahua DHI-VTH5421EW-H | 9 941 грн. |
SIP Wi-Fi IP-домофон Dahua DHI-VTH5421EW-H з трубкою | 7 840 грн. |
Цифровий монітор із трубкою DHI-VTH5421EW-H | 7 291 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →