Кондиціонер Daikin Comfora FTXP25M9/RXP25M 25 м²
Фото 5 |
Daikin Comfora FTXP25M9/RXP25M 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:650/690 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Comfora FTXP25M9/RXP25M
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Comfora FTXP25M9/RXP25M 25 м²
Усі ціни 9 →DAIKIN FTXP25M9/RXP25M | 35 552 грн. |
DAIKIN FTXP25M9/RXP25M | 41 827 грн. |
Кондиціонер DAIKIN COMFORA FTXP25M9/RXP25M | 36 267 грн. |
Кондиціонер DAIKIN COMFORA FTXP25M9/RXP25M | 36 317 грн. |
Кондиціонер DAIKIN COMFORA FTXP25M9/RXP25M | 36 367 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Daikin Comfora FTXP25M9/RXP25M
Ціни на Daikin Comfora FTXP25M9/RXP25M |
---|---|---|---|---|
Daikin Comfora FTXP20M9/RXP20M 20 м² | від 32 400 грн. | 12 пропозицій | ||
Daikin Comfora FTXP25M9/RXP25M 25 м² | від 35 552 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Comfora FTXP35M9/RXP35M 35 м² | від 41 954 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →