Кондиціонер Daikin 2MXM50N9 50 м² на 2 блоки(ів)
Фото 4 |
Daikin 2MXM50N9 50 м²
на 2 блоки(ів)
40 м²
на 2 блоки(ів)
50 м² на 2 блоки(ів)
68 м² на 2 блоки(ів)
68 м² на 4 блоки(ів)
80 м² на 4 блоки(ів)
90 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики 2MXM50N9
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Daikin 2MXM50N9
Ціни на Daikin 2MXM50N9 |
---|---|---|---|---|
Daikin 2MXM40N9 40 м² на 2 блоки(ів) | від 48 862 грн. | 2 пропозиції | ||
Daikin 2MXM50N9 50 м² на 2 блоки(ів) | від 57 723 грн. | 2 пропозиції | ||
Daikin 3MXM68N9 68 м² на 2 блоки(ів) | від 77 037 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin 4MXM68N9 68 м² на 4 блоки(ів) | від 71 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin 4MXM80N9 80 м² на 4 блоки(ів) | від 81 033 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin 5MXM90N9 90 м² на 5 блоки(ів) | від 93 455 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →