Кондиціонер Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C 25 м²
Функціональна спліт-система як побутового, так і офісного формату, спроєктована під «поселення» в приміщеннях площею 25 м². Саме на такий «квадратуру» сила і міць кондиціонера розкриваються у всій красі. Модель працює на благо охолодження повітря в жаркий літній спеку, обігріву у період міжсезоння і зимову пору (за температури за бортом до -15 °С), осушення надмірно вологого повітря та вентилювання приміщень.
Паралельно фотокаталітичний титано-апатитовий фільтр на озброєнні Daikin FTXB25C/RXB25C усуває запахи, бореться з вірусами, бактеріями і іншими мікроорганізмами. Рівномірному розподілу повітряних потоків по периметру кондиционируемой площі сприяють автоматичні жалюзі. У нічному режимі роботи шум від роботи внутрішнього блока спліт-системи не перевищує 21 дБ. Втім, і в буденних ситуаціях експлуатації галасливої модель не назвеш. Окремої чести бути згаданим удостоюється функціональний пульт ДУ пристроєм, на поверхню якого нанесено антибактеріальне покриття з 10-річним терміном служби. «Живучість» зовнішнього блока спліт-системи продовжує антикорозійне покриття внутрішніх елементів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C 25 м²
Кондиционер Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C | 22 214 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXB25C/RXB25C | 24 000 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXB25C/RXB25C | 23 000 грн. |
Кондиционер Daikin FTXB25C/RXB25C инвертор | 29 759 грн. |
1 0 5 16 |
функціональність девайсу, тиха робота (особливо режим сну), смарт-пульт з чудовим інтерфейсом, 36 міс. гарантії, стильний пластик та зовнішній дизайн внутрішнього блоку. за великим рахунком – нічого. Здорово б підсвічування в пульт вбудувати і ідентифікацію температури, що відключається, на внутрішньому блоці (у цьому сенсі китайці крутіше). Багато хто називає ціну недоліком... тоді я знаю головний недолік Мерседеса. Коли сипаєш при включеному Дайкіні, напевно розумієш, за що заплатив. користуюся Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C менше місяця |
Купив собі такий у вітальню, кімната на 20 квадратів тому кондиціонер брав з невеликим запасом щоб міг охолоджувати 25. На етапі підбору відразу відмілив усі варіанти з китайцями у яких “все як у дорогих брендів”, але тільки чомусь вдвічі дешевше, все таки кондер це не якийсь чайник і купується він на кілька років.
На вигляд як внутрішній так і зовнішній блоки приємні, хоча як на мене внутрішня частина як то надто простовато виглядає. Пульт з великими кнопками, тому що їх не дуже багато, і всі вони добре рознесені, з часом почав натискати їх не дивлячись. Коли вибирав відповідну модель у відгуках прочитав, що багато хто скаржиться на відсутність підсвічування дисплея, типу вночі незручно користуватися, я вночі не користуюся, вдень всі показники чітко видно і зрозумілі. Що ще для мене стало важливим у даній моделі, то це робота до -15 градусів. Є функція обігріву, не скажу що взимку опалюю їм будинок, але те що під час будь-якої сльоти і до -8 він добре осушує від зайвої вологості кімнату це просто добре. На пульті можна виставити таймер і кондиціонер буде вмикатися за розкладом. - відомий та перевірений бренд;
- у комплекті фільтри тонкого очищення повітря, що поступає, спочатку не потрібно купувати самому; - білий матовий пластик внутрішнього блоку виглядає дорого та солідно; - простий в управлінні зручний пульт; - тиха робота навіть у інтенсивному режимі, на роботі стоїть Ерго, бо той просто як трактор у порівнянні з Дайкіном. - хотілося б цікавіший дизайн внутрішньої частини;
- пульт як надмірно голосно пищить, іноді виникає бажання виколупати з нього динамік. |
Хороший пластик внутрішнього блоку Не рекомендую. Шумний компресор та внутрішній блок. Частий брак – тріск внутрішнього блоку:
https://m.youtube.com/watch?v=6XIru765A0Y http://youtu.be Компресор китайської компанії zhuhai gree daikin device 51% акцій якої належить Gree. Такий самий стоїть на китайських кондиціонерах Gree. Складання зовнішнього блоку - Туреччина користуюся Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C місяць і більше |
Модификації Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C
Ціни на Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C |
---|---|---|---|---|
Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C 20 м² | від 21 581 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C 25 м² | від 22 214 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXB35C/RXB35C 33 м² | від 17 300 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXB50C/RXB50C 55 м² | від 29 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXB60C/RXB60C 62 м² | від 41 062 грн. | 2 пропозиції |
Сам внутрішній блок стильний, але для 2018 р. завеликий за габаритами. А ось колір пластику дуже гарний, білий матовий... але не білий. Монтажник закрив магістраль білою пластиковою накладкою, вона за кольором відчутно відрізняється. Для перфекціоністів типу мене це може бути ударом.
Режимів повно, але я використовую автоматичний у комфортному режимі. Він дуже ефективний та максимально тихий. Але якщо відключити COMFORT і виставити вентилятор на СОН, то кондишен стає нечутним. Тобто. холод наганяє так само, але його взагалі не чути... Взагалі! Фанастика. Жоден китаєзик не дає цього ефекту і близько. Таке відчуття, що кондишень вимкнений! Режим Powerful хороший для швидкого охолодження/прогрівання, а ось хто користується ECONO - мені не дуже зрозуміло (це режим обмеження потужності, якщо кондишень включений в одну розетку з пилососом, духовкою та відбійним молотком). Ідея таймерів реалізована чудово і при розумному використанні дуже корисна!