Кондиціонер Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE2B/MUZ-EF25VE 25 м²
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE2B/MUZ-EF25VE 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:545/700 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Design MSZ-EF25VE2B/MUZ-EF25VE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE2B/MUZ-EF25VE 25 м²
Mitsubishi M Msz-Ef25Ve2-W/Muz-Ef25Ve Biały | 57 400 грн. |
Mitsubishi M Msz-Ef25Ve2-W/Muz-Ef25Ve Biały | 58 835 грн. |
Mitsubishi MSz-EF25VES+ MUz-EF25VE | 55 600 грн. |
Mitsubishi M Msz-Ef25Ve2-B/Muz-Ef25Ve Czarny | 57 400 грн. |
Mitsubishi M Msz-Ef25Ve2-B/Muz-Ef25Ve Czarny | 58 835 грн. |
Додаткові функції і можливості кондиціонера Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE2B/MUZ-EF25VE:
Наноплатиновий фільтр
У фільтр вбудовані платиново-керамічні нано-частинки, завдяки яким він знищує бактерії і віруси, а також успішно бореться з неприємними запахами.
- Можливість роботи на охолодження взимку
- Mitsubishi Electric MSZ-EF25VE2B – чорний
- Mitsubishi Electric MSZ-EF25VE2W – білий
- Mitsubishi Electric MSZ-EF25VE2S – сріблястий
Наноплатиновий фільтр
Модификації Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE2B/MUZ-EF25VE
Ціни на Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE2B/MUZ-EF25VE |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VE2B/MUZ-EF25VE 25 м² | від 55 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VE2B/MUZ-EF35VE 35 м² | від 65 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF42VE2B/MUZ-EF42VE 42 м² | від 75 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VE2B/MUZ-EF50VE 50 м² | від 85 240 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →