Кондиціонер Daikin Sensira FTXB35C/RXB35C 33 м²
Судити спліт-систему по одежинці — справа невдячна. Адже за звичайною зовнішністю моделі криється неабиякий потенціал, та й вписати внутрішній блок простуватого дизайну під стать приміщень різного формату набагато легше. Кондиціонер відчуває себе як риба у воді в кімнатках «квадратурою» до 33 м². Агрегат охолоджує, обігріває, осушує і вентилює повітря в діапазоні вуличних температур від -15 °С до 43 °С.
Також моделі «підвезли» функції турбо-охолодження, таймер відстрочки ввімкнення/вимкнення і режим комфортного нічного сну (рівень шуму при цьому не перевищує «поріг» у 21 дБ). Водночас Daikin FTXB35C/RXB35C робить повітря в приміщенні чистішим, за що окремих похвальних слів заслуговує титаново-апатитовий фільтр (бореться з вірусами, бактеріями й хвороботворними мікроорганізмами). Режимами роботи спліт-системи пропонується керувати з пульта ДУ, озброєного власним екранчиком (без підсвічування). До того ж на поверхню пульта нанесено антибактеріальне покриття з терміном «живучості» до 10 років.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Sensira FTXB35C/RXB35C 33 м²
Усі ціни 6 →Кондиционер Daikin Sensira FTXB35C/RXB35C | 23 347 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXB35C/RXB35C | 17 300 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXB35C/RXB35C | 30 000 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXB35C/RXB35C | 24 000 грн. |
Кондиционер Daikin FTXB35C/RXB35C инвертор | 31 572 грн. |
Кондиционер Daikin Sensira FTXB35C/RXB35C | 26 999 грн. |
1 0 5 16 |
Купив його та поставив для охолодження двох зон в одній кімнаті розділених неповною перегородкою. Взагалі спочатку купувався для кімнати, але за фактом потужності та сили обдування виявилося достатньо, щоб охолоджувати ще й кухню з передпокою, тобто по суті всю мою однушку. Відразу після покупки думав що внутрішній блок замалий і швидше за все не витягує ті 35 м. які гарантує виробник, в результаті вийшло, що напевно зміг би і більше. Зовнішній блок стоїть не відразу за внутрішнім, тому солідна розрахункова довжина комунікацій в 15 м виявилася дуже доречною. Сама внутрішня частина дуже добре оформлена, матова поверхня і мінімум зайвих деталей як на мене так тільки на користь, менше забитиметься пил, а значить і легше протирати. По функціоналу теж все досить просунуто, є режим вентиляції, використовую його колись їду на тиждень з будинку для циркуляції повітря. Запуск після тривалого простою йде не відразу, а з процесом самодіагностики, звичайно часто хочеться, щоб ця діагностика або самоочищення відбувалася після вимкнення апарату, але тішить що кондер сам турбується за свій стан і що він точно раптово не вийде з ладу. До речі, дуже корисним у результаті виявилося запам'ятовування налаштувань після відключення з розетки, на роботі у кондера такої функції немає і доводиться часто налаштовувати все з нуля після зникнення світла. Впевнена робота. Зручний пульт із великими клавішами. Зрозуміла інструкція, що дуже допомогло, оскільки це перший кондер. Європейське складання. Ціна явно не бюджетна. Немає підсвічування у пульта, хоча таку опцію бачив навіть на більш дешевих моделях. |
Хороший пластик внутрішнього блоку Не рекомендую. Шумний компресор та внутрішній блок. Частий брак – тріск внутрішнього блоку:
https://m.youtube.com/watch?v=6XIru765A0Y http://youtu.be Компресор китайської компанії zhuhai gree daikin device 51% акцій якої належить Gree. Такий самий стоїть на китайських кондиціонерах Gree. Складання зовнішнього блоку - Туреччина користуюся Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C місяць і більше |
Чудовий кондишен! Просто офігенний. Пишу цей відгук у кабінеті, де стоїть Tosot (дуже навіть непоганий девайс), тому є з чим порівняти. Почну із пульта: вперше на дорогій техніці бачу пульт без зайвих кнопок. Не скажу, що всіма ними користуюся, але призначення кожної єдине і зрозуміле (на відміну від китайця, де половина кнопок не має ніякої користі і навіть не завжди зрозуміла за фактом прочитання мануалу). Згоден, що з підсвічуванням Дайкін облажався. На їх рівні ціни 5-10 доларів за вбудовування підсвічування вже нічого не вирішували б. Сам внутрішній блок стильний, але для 2018 р. завеликий за габаритами. А ось колір пластику дуже гарний, білий матовий... але не білий. Монтажник закрив магістраль білою пластиковою накладкою, вона за кольором відчутно відрізняється. Для перфекціоністів типу мене це може бути ударом. Режимів повно, але я використовую автоматичний у комфортному режимі. Він дуже ефективний та максимально тихий. Але якщо відключити COMFORT і виставити вентилятор на СОН, то кондишен стає нечутним. Тобто. холод наганяє так само, але його взагалі не чути... Взагалі! Фанастика. Жоден китаєзик не дає цього ефекту і близько. Таке відчуття, що кондишень вимкнений! Режим Powerful хороший для швидкого охолодження/прогрівання, а ось хто користується ECONO - мені не дуже зрозуміло (це режим обмеження потужності, якщо кондишень включений в одну розетку з пилососом, духовкою та відбійним молотком). Ідея таймерів реалізована чудово і при розумному використанні дуже корисна! функціональність девайсу, тиха робота (особливо режим сну), смарт-пульт з чудовим інтерфейсом, 36 міс. гарантії, стильний пластик та зовнішній дизайн внутрішнього блоку. за великим рахунком – нічого. Здорово б підсвічування в пульт вбудувати і ідентифікацію температури, що відключається, на внутрішньому блоці (у цьому сенсі китайці крутіше). Багато хто називає ціну недоліком... тоді я знаю головний недолік Мерседеса. Коли сипаєш при включеному Дайкіні, напевно розумієш, за що заплатив. користуюся Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C менше місяця |
Модификації Daikin Sensira FTXB35C/RXB35C
Ціни на Daikin Sensira FTXB35C/RXB35C |
---|---|---|---|---|
Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C 20 м² | від 21 581 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C 25 м² | від 22 214 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXB35C/RXB35C 33 м² | від 17 300 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXB50C/RXB50C 55 м² | від 29 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXB60C/RXB60C 62 м² | від 41 062 грн. | 2 пропозиції |