Кондиціонер Daikin Sensira FTXF20E/RXF20E 20 м²
Фото 8 |
Daikin Sensira FTXF20E/RXF20E 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:592/640 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Sensira FTXF20E/RXF20E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Sensira FTXF20E/RXF20E 20 м²
Кондиціонер Daikin FTXF20E/RXF20E | 25 190 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF20Е/RXF20Е | 25 185 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF20E/RXF20E | 25 195 грн. |
Кондиционер Daikin Sensira FTXF20E/RXF20E | 27 042 грн. |
Модификації Daikin Sensira FTXF20E/RXF20E
Ціни на Daikin Sensira FTXF20E/RXF20E |
---|---|---|---|---|
Daikin Sensira FTXF20E/RXF20E 20 м² | від 25 185 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXF35E/RXF35E 35 м² | від 28 090 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXF42E/RXF42E 42 м² | від 33 690 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →