Кондиціонер Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C 20 м²
Надійний, економічний і тихий інверторний кондиціонер (спліт-система) від японської компанії Daikin. Виготовлений в Чехії. Здатний охолоджувати, обігрівати, осушувати або вентилювати (очищати повітря від пилу) житлові та офісні приміщення площею до 20 м². Є молодшою моделлю сімейства Sensira, продукти якого призначені для обслуговування кімнат загальною площею від 20 до 62 м². Зовнішній блок кондиціонера Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C оснащений високоекономічних і довговічним фірмовим двокамерним компресором з хитним ротором (Daikin Swing Compressor), що забезпечує поліпшену продуктивність і енергоефективність класу А.
Режим осушення повітря дозволяє підтримувати відносну вологість повітря в приміщенні в межах 35-60% без зміни температури. Мікропроцесорна система керування пристроєм розрахована на установку Wi-Fi контроллера, який дає можливість керувати спліт-системою дистанційно або повноцінно інтегрувати її в систему розумного будинку. Керовані жалюзі з функцією автоматичного похитування гарантують ефективне та рівномірне розподілення повітря по всій кімнаті. Зовнішній блок адаптований до вітчизняних кліматичних умов і може працювати на обігрів при негативних температурах (до -15 °C). Система очищення повітря, що складається з механічного і каталітичного фільтра, затримує частинки пилу і усуває неприємні запахи.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C 20 м²
Кондиционер Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C | 21 581 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXB20C/RXB20C | 25 200 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXB20C/RXB20C | 22 000 грн. |
Кондиционер Daikin FTXB20C/RXB20C инвертор | 28 777 грн. |
1 0 5 16 |
Хороший пластик внутрішнього блоку Не рекомендую. Шумний компресор та внутрішній блок. Частий брак – тріск внутрішнього блоку:
https://m.youtube.com/watch?v=6XIru765A0Y http://youtu.be Компресор китайської компанії zhuhai gree daikin device 51% акцій якої належить Gree. Такий самий стоїть на китайських кондиціонерах Gree. Складання зовнішнього блоку - Туреччина користуюся Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C місяць і більше |
функціональність девайсу, тиха робота (особливо режим сну), смарт-пульт з чудовим інтерфейсом, 36 міс. гарантії, стильний пластик та зовнішній дизайн внутрішнього блоку. за великим рахунком – нічого. Здорово б підсвічування в пульт вбудувати і ідентифікацію температури, що відключається, на внутрішньому блоці (у цьому сенсі китайці крутіше). Багато хто називає ціну недоліком... тоді я знаю головний недолік Мерседеса. Коли сипаєш при включеному Дайкіні, напевно розумієш, за що заплатив. користуюся Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C менше місяця |
Вирішив створити для коханої дружини невеликий бізнес. Їй завжди подобалася beauty-індустрія, тому салон краси це саме те, що вона завжди мріяла. Орендував приміщення без ремонту, домовився із господарем, зробив косметичний ремонт. Коли справа дійшла до вибору кондиціонера, я вже знав, що куплю. Для постійної, тривалої та безпроблемної роботи потрібно брати Daikin. Вже неодноразово брав техніку цього японського бренду і завжди залишався задоволений. Це найтихіший кондиціонер, що мені траплявся. На максимальній швидкості обертання вентилятора він шумить, оскільки дешеві китайці моделі на мінімальній. І навіть характер шуму у нього приємний, що складається в основному із шипіння потоку повітря. Коротше кажучи, за цим параметром для салону на 100%. Добре фільтрує повітря. Очищення від пилу має практично будь-які моделі, але мало хто має каталітичний фільтр, який допомагає позбутися нав'язливих запахів. А запахи лаків, фарб, різних змивок та інших хімічних засобів у beauty-салоні будуть обов'язково і часто. Добре гріє і може це робити до температури -10 градусів. Енергоефективність класу А це щоденна економія електроенергії. Виготовлений у Чеській республіці. Думаю, що саме тому на ці кондиціонери надається трирічна гарантія. Єдиний серйозний мінус цього апарату, як і іншої техніки Daikin, – це його ціна. Порівняно з конкурентами вартість просто космічна, проте, необхідно додати, що якість і надійність теж на найвищому рівні. |
Власникам квартир і офісів площею 15-20 кв. м. варто звернути увагу на Daikin FTXB20C/RXB20C. У цієї новинки 2015 року від відомого виробника вдалий баланс якостей: низький рівень шуму, робота в режимі обігріву навіть у 15-градусний мороз, два фільтра, економна витрата енергії.
Голос народу
Покупці у відгуках відзначають, що віддають перевагу цій моделі через популярності японського бренду та її європейського, а не китайського виробництва. Якщо авторитет компанії Daikin не викликає сумнівів, то з «походженням» апарата ситуація не така однозначна. Збірка цієї техніки здійснюється в Чехії, а комплектуючі використовуються китайського і японського виробництва. Зовнішні блоки моделей з серії FTXB-C краще за інших пристосовані до роботи при мінливій погоді завдяки антикорозійній обробці.
«Мінуси», на які можна закрити очі
До якості збірки, рівню шуму та інших параметрів роботи кондиціонера Daikin у його покупців претензій немає. Ще вони відзначають, що апарат може працювати як вентилятор — без нагріву або охолодження повітря. До недоліків власники відносять «простакуватий» дизайн і відсутність підсвічування біля пульта, що, втім, типово для рішень з такою вартістю. А ось відсутність LED дисплея з відображенням температури, як у численних конкурентів, можна оцінити як недолік.
Оптимальний набір властивостей
На відміну від флагманських продуктів Daikin у моделей FTXB-C немає таких «фішок» як управління зі смартфона або датчик присутності людей в приміщенні. При цьому FTXB20C не обділений функціями, які вже стали базовими для кондиціонерів в 2015 році: режим комфортного сну, таймер з відстрочкою старту до 24 годин та ін Так що купуючи апарат ви отримаєте все необхідне і не будете переплачувати за необов'язкові (і часом — надумані) «бонуси». Заодно ви будете економити на енергії — Daikin витрачає її менше (до 600 Вт), ніж більшість теплових насосів інших брендів.
Модификації Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C
Ціни на Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C |
---|---|---|---|---|
Daikin Sensira FTXB20C/RXB20C 20 м² | від 21 581 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXB25C/RXB25C 25 м² | від 22 214 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXB35C/RXB35C 33 м² | від 17 300 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXB50C/RXB50C 55 м² | від 29 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXB60C/RXB60C 62 м² | від 41 062 грн. | 2 пропозиції |
Сам внутрішній блок стильний, але для 2018 р. завеликий за габаритами. А ось колір пластику дуже гарний, білий матовий... але не білий. Монтажник закрив магістраль білою пластиковою накладкою, вона за кольором відчутно відрізняється. Для перфекціоністів типу мене це може бути ударом.
Режимів повно, але я використовую автоматичний у комфортному режимі. Він дуже ефективний та максимально тихий. Але якщо відключити COMFORT і виставити вентилятор на СОН, то кондишен стає нечутним. Тобто. холод наганяє так само, але його взагалі не чути... Взагалі! Фанастика. Жоден китаєзик не дає цього ефекту і близько. Таке відчуття, що кондишень вимкнений! Режим Powerful хороший для швидкого охолодження/прогрівання, а ось хто користується ECONO - мені не дуже зрозуміло (це режим обмеження потужності, якщо кондишень включений в одну розетку з пилососом, духовкою та відбійним молотком). Ідея таймерів реалізована чудово і при розумному використанні дуже корисна!