Кондиціонер Daikin Stylish FTXA35B/RXA35A 34 м²
Фото 28 |
Daikin Stylish FTXA35B/RXA35A 34 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:34 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:780/990 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Просунута система повітрообміну прискорює процес охолодження і обігріву приміщень. Можливість змінювати напрямок потоку вліво-вправо і використовувати автоматичне гойдання жалюзі по горизонталі і по вертикалі. Тиха робота.
Висока енергоефективність, А+++ як на охолодження і на обігрів. Wi-Fi управління.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Stylish FTXA35B/RXA35A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Stylish FTXA35B/RXA35A 34 м²
Усі ціни 48 →Кондиціонер Daikin FTXA35BB/RXA35A9 | 73 030 грн. |
Кондиціонер спліт-система Daikin FTXA35BB/RXA35A 240820231263 | 92 769 грн. |
Кондиціонер DAIKIN FTXA35BS/RXA35A | 90 891 грн. |
DAIKIN FTXA35BS/RXA35A | 88 198 грн. |
DAIKIN FTXA35BB/RXA35A | 88 292 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Daikin Stylish FTXA35B/RXA35A
Ціни на Daikin Stylish FTXA35B/RXA35A |
---|---|---|---|---|
Daikin Stylish FTXA20B/RXA20A 20 м² | від 47 324 грн. | 52 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA25B/RXA25A 25 м² | від 59 285 грн. | 44 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA35B/RXA35A 34 м² | від 72 035 грн. | 48 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA42B/RXA42A 42 м² | від 96 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA50B/RXA50A 50 м² | від 149 134 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →