Кондиціонер Daikin Perfera FTXM20M/RXM20M 20 м²
Продуктивна і ефективна спліт-система для настінного монтажу, яка може послужити хорошим придбанням для побутового використання. Позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент. Рекомендована для установки в приміщеннях площею до 20 м2. Кондиціонер Daikin Perfera FTXM20M / RXM20M-це модель з інверторним управлінням, по «жилах» якої тече екологічний фреон R32. Пристрій забезпечує реалізацію всіх основних функцій сучасної кліматичної техніки, включаючи охолодження, обігрів, вентиляцію і осушення повітря.
При цьому робота на охолодження можлива навіть в сильну спеку (аж до 46 °C), а на обігрів — навіть при заморозках до -15 °C. Завдяки спеціальному датчику (сенсор присутності) техніка може переходити в режим зниженого енергоспоживання і працювати не на повну потужність в періоди, коли вас немає в обслуговуваному приміщенні. Також варто звернути увагу на спеціальний режим роботи з мінімальним рівнем шумів — не більше 20 дБ, завдяки чому пристрій можна встановлювати навіть в спальні. Серед інших особливостей варто також виділити привод вертикальних жалюзі і систему самодіагностики.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Perfera FTXM20M/RXM20M 20 м²
Усі ціни 6 →Кондиціонер спліт-система Daikin FTXM20/RXM20 240820231270 | 59 455 грн. |
DAIKIN FTXM20M/RXM20M | 37 598 грн. |
DAIKIN FTXM20M/RXM20M | 35 898 грн. |
Daikin FTXM20/RXM20 | 59 455 грн. |
Daikin Ścienny Professional Blue Ftxm20M / Rxm20M9 | 68 920 грн. |
Daikin Ścienny Professional Blue Ftxm20M / Rxm20M9 | 70 643 грн. |
- Можливість управління зі смартфона (замовляється окремо)
Модификації Daikin Perfera FTXM20M/RXM20M
Ціни на Daikin Perfera FTXM20M/RXM20M |
---|---|---|---|---|
Daikin Perfera FTXM20M/RXM20M 20 м² | від 35 898 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM25M/RXM25M 25 м² | від 37 629 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM35M/RXM35M 35 м² | від 44 444 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM42M/RXM42M 42 м² | від 54 973 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM50M/RXM50M 50 м² | від 63 377 грн. | 6 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM60M/RXM60M 60 м² | від 57 010 грн. | 5 пропозицій | ||
Daikin Perfera FTXM71M/RXM71M 71 м² | від 101 046 грн. | 4 пропозиції |