Кондиціонер Daikin Stylish FTXA50A 50 м²
Daikin Stylish FTXA50A 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Функції:нічний режим
Інфрачервоний сенсор розбиває кімнату на 64 сектора і контролює температуру в кожному з них для рівномірного розподілу повітряного потоку
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Stylish FTXA50A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Stylish FTXA50A 50 м²
Daikin Daikin Stylish FTXA50AW | 61 357 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Daikin Stylish FTXA50AW | 61 357 грн. |
Внутренний блок Daikin Stylish FTXA50AW | 51 900 грн. |
Модификації Daikin Stylish FTXA50A
Ціни на Daikin Stylish FTXA50A |
---|---|---|---|---|
Daikin Stylish FTXA20A 20 м² | від 25 492 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA25A 25 м² | від 26 682 грн. | 5 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA35A 34 м² | від 31 910 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA42A 42 м² | від 33 227 грн. | 5 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA50A 50 м² | від 51 900 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →