Кондиціонер Daikin Emura FTXJ25M 24 м²
Daikin Emura FTXJ25M 24 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:24 м²
Функції:нічний режим
Компанія Daikin позиціонує моделі серії Emura як одні з самих тихих на ринку кондиціонерів.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Emura FTXJ25M
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Emura FTXJ25M 24 м²
Внутрішній настінний блок кондиціонера Daikin Emura FTXJ25MW | 28 423 грн. |
Внутренний блок Daikin FTXJ25MW | 23 299 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Daikin Emura FTXJ25MS | 28 764 грн. |
Внутренний блок Daikin FTXJ25MS | 23 680 грн. |
Модификації Daikin Emura FTXJ25M
Ціни на Daikin Emura FTXJ25M |
---|---|---|---|---|
Daikin Emura FTXJ20M 23 м² | від 22 281 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Emura FTXJ25M 24 м² | від 23 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Emura FTXJ35M 35 м² | від 27 893 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Emura FTXJ50M 48 м² | від 41 434 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →