Кондиціонер Daikin Stylish FTXA50B 50 м²
Фото 25 |
Daikin Stylish FTXA50B 50 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Просунута система повітрообміну прискорює процес охолодження і обігріву приміщень. Можливість змінювати напрямок потоку вліво-вправо і використовувати автоматичне гойдання жалюзі по горизонталі і по вертикалі. Тиха робота.
Висока енергоефективність, А++, як на охолодження і на обігрів. Wi-Fi управління.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Stylish FTXA50B
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Stylish FTXA50B 50 м²
Усі ціни 9 →Daikin Daikin Stylish FTXA50BS | 72 973 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Daikin Stylish FTXA50BS | 72 973 грн. |
Внутренний блок Daikin Stylish FTXA50BS | 61 547 грн. |
Daikin Daikin Stylish FTXA50BT | 73 526 грн. |
Daikin Daikin Stylish FTXA50BB | 73 909 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Daikin Stylish FTXA50B
Ціни на Daikin Stylish FTXA50B |
---|---|---|---|---|
Daikin Stylish FTXA20B 20 м² | від 26 597 грн. | 15 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA25B 25 м² | від 27 957 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA35B 34 м² | від 33 907 грн. | 13 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA42B 42 м² | від 38 837 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA50B 50 м² | від 61 547 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →