Кондиціонер Daikin Comfora FTXP20M9 20 м²
Відео 1Фото 4 |
Daikin Comfora FTXP20M9 20 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
Споживання:клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Comfora FTXP20M9
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Comfora FTXP20M9 20 м²
Daikin Daikin Comfora FTXP20M9 | 14 467 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Daikin Comfora FTXP20M9 | 13 744 грн. |
Внутренний блок Daikin COMFORA FTXP20M9 | 12 770 грн. |
Відеоогляди
Модификації Daikin Comfora FTXP20M9
Ціни на Daikin Comfora FTXP20M9 |
---|---|---|---|---|
Daikin Comfora FTXP20M9 20 м² | від 12 770 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Comfora FTXP25M9 25 м² | від 13 407 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Comfora FTXP35M9 35 м² | від 14 937 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →