Кондиціонер AUX ASW-H09A4 ION 25 м²
Відео 2 |
AUX ASW-H09A4 ION 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:780/730 Вт
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASW-H09A4 ION
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AUX ASW-H09A4 ION
Ціни на AUX ASW-H09A4 ION |
---|---|---|---|---|
AUX ASW-H07A4 ION 25 м² | від 8 041 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX ASW-H09A4 ION 25 м² | від 7 370 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX ASW-H12A4 ION 35 м² | від 11 500 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ASW-H18A4 52 м² | від 9 460 грн. | 3 пропозиції | ||
AUX ASW-H24A4 70 м² | від 25 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →