Вудилище Daiwa Ninja-Z Spin 702MFS
Daiwa Ninja-Z Spin 702MFS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Ninja-Z Spin 702MFS
Спининговое удилище Daiwa Ninja Z 702MFS 2.10m 10-30gr 11001-03 | 1 610 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Ninja Z 702MFS 2.1 м 10-30 г (11001-03) | 1 610 грн. |
Спінінг Daiwa Ninja Z 702MFS 2.10м 10-30г / (2161716 / 11001-03) | 1 619 грн. |
Спінінг Daiwa Ninja Z 702MFS 2.10m 10-30gr | 2 049 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →