Вудилище Daiwa Ninja-Z Spin 902XHFS
Daiwa Ninja-Z Spin 902XHFS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Ninja-Z Spin 902XHFS
Спининговое удилище Daiwa Ninja Z 902XHFS 2.70m 40-80gr 11001-11 | 2 893 грн. |
Спінінг Daiwa Ninja Z 902XHFS 2.70м 30-90г / (2181765 / 11001-11) | 2 893 грн. |
Спінінг Daiwa Ninja Z 902XHFS 2.70m 40-80gr | 2 893 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →