Вудилище Shimano Catana FX Spin 213ULC (SCATFX70ULC)
Shimano Catana FX Spin 213ULC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 213ULC
Усі ціни 11 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7’0’’/2.13m 1-11g (SCATFX70ULC) | 2 120 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 1-11g (SCATFX70ULC) | 2 120 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 1-11g (SCATFX70ULC) | 2 120 грн. |
Shimano Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 1-11g (SCAT | 2 120 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 1-11g 22 | 2 120 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →