Сковорідка De Buyer Mineral B 5610.32 32 см
De Buyer Mineral B 5610.32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Mineral B 5610.32 32 см
Сковорода De Buyer діаметр 32 см | висота борта 4.2 см (5610.32) | 3 572 грн. |
Сковорода без крышки de Buyer Mineral B Element 32 см 5610.32 | 3 572 грн. |
Сковорода de Buyer 5610,32 32см | 3 969 грн. |
Сковорода De Buyer Mineral B Element 32 см (5610.32) | 3 429 грн. |
Відеоогляди
Модификації De Buyer Mineral B 5610.32
Ціни на De Buyer Mineral B 5610.32 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B 5610.20 20 см | від 1 682 грн. | 11 пропозицій | ||
De Buyer Mineral B 5610.24 24 см | від 2 096 грн. | 14 пропозицій | ||
De Buyer Mineral B 5610.26 26 см | від 2 366 грн. | 10 пропозицій | ||
De Buyer Mineral B 5610.28 28 см | від 3 034 грн. | 16 пропозицій | ||
De Buyer Mineral B 5610.32 32 см | від 3 429 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →