Сковорідка De Buyer Prima Matera 6224.20 20 см
De Buyer Prima Matera 6224.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Prima Matera 6224.20 20 см
Усі ціни 8 →Сковорода мідь/сталь індукційна de Buyer 6224.20 | 17 859 грн. |
de Buyer 20 см 6224.20 20см6224.20 | 14 759 грн. |
Сковорода De Buyer Prima Matera 20 см (6224.20) | 14 759 грн. |
Сковорода de Buyer Prima Matera Мідь; Сталь 20 см (6224.20) | 17 859 грн. |
Сковорода De Buyer Prima Matera 20 см (6224.20) | 17 859 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації De Buyer Prima Matera 6224.20
Ціни на De Buyer Prima Matera 6224.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6224.20 20 см | від 14 759 грн. | 8 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6224.24 24 см | від 16 899 грн. | 8 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6224.28 28 см | від 19 465 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →