Змішувач Deante Alpinia BGA 021K
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Deante Alpinia BGA 021K |
|
Силіконовий аератор, легко очищається.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Alpinia BGA 021K
Усі ціни 6 →Смеситель для раковины Deante Alpinia BGA 021KПолучите скидку на этот товар с кодом DEANTE1Добавить товар в свою корзину.2В поле "Код на скидку"введите или вставьте свой к... щеод DEANTE3Сделано! Цены снижены.Использ Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 582 грн. |
Високий змішувач для умивальника з донним клапаном DEANTE BGA 021КВид монтажу - зовнішній Конструкція - традиційна Спосіб монтажу - на стільницю Донний клапан - так, click-clack Каскадний вил... щеивши - немає Матеріал - латунь Покриття - хром Форма виливу - литий Форма ручки - важіль Монтажні отвори - одне Картридж - керамічний Розмір картриджа - Ø 35 мм Управління - змішувач Витрата води - 9 літр / хв Дизайн - сучасний Регулятор струменя - аератор Поворотний вилив - немає Тип підведення - гнучкі підводи Висота змішувача - 320 мм Висота виливу - 255 мм Довжина виливу - 165 мм Santehico.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись | 5 760 грн. |
Змішувач для раковини Deante Alpinia BGA 021KОтримайте знижку на цей товар з кодом DEANTE1
Додати товар до свого кошика.2
В полі "Код на знижку"введіть або вставте св... щеій код DEANTE3
Зроблено! Ціни знижено.
Використовуйте код:
DEANTEПеревірит Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 586 грн. |
Смеситель для раковины Deante Alpinia BGA 021KПолучите скидку на этот товар с кодом DEANTE1Добавить товар в свою корзину.2В поле "Код на скидку"введите или вставьте свой к... щеод DEANTE3Сделано! Цены снижены.Использ Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 576 грн. |
Змішувач для раковини Deante Alpinia BGA 021KОтримайте знижку на цей товар з кодом DEANTE1
Додати товар до свого кошика.2
В полі "Код на знижку"введіть або вставте св... щеій код DEANTE3
DEANTEПеревірит Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 576 грн. |
Змішувач для умивальника Deante Alpinia BGA 021KОпис Висота 320 мм Висота вилива 255 мм Довжина 210 мм Довжина вилива 165 мм Каскадний вилив Керамічний картридж... щеКількість монтажних отворів 1 Матеріал латунь Медичний Механізм одноважільний Монтаж на раковину або стільницю Призначення для раковини-чаші Обмеження витрати води Поворотний вилив Витрати води 9 л/хв. Донний клапан Тип змішувач Колір хром Ширина 52 мм Santehico.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 3 902 грн. |
Серія Deante Alpinia
від 6 084 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 98 мм, глибина 110 мм, нахил 10 °, Польща, гарантія 7 років
від 21 583 грн.
перегородка, кабіна, монтаж: кутовий, двостінна, двері: розпашні, піддон: немає, без піддону, 800x800x1950 мм
від 11 405 грн.
душова система, змішувач: термостатичний, лійка: 80 мм, верхній душ: 250 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 2 893 грн.
для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, настінний монтаж, струмінь: глибина 156 мм, Польща
від 20 385 грн.
перегородка, кабіна, монтаж: кутовий, двостінна, двері: розпашні, піддон: немає, без піддону, 900x900x1950 мм
від 10 590 грн.
вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: 111 мм, режимів 3, верхній душ: 250 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 2 999 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 95 мм, глибина 155 мм, нахил 10 °, Польща, гарантія 7 років
від 19 724 грн.
перегородка, кабіна, монтаж: кутовий, двостінна, двері: розпашні, піддон: немає, без піддону, 800x800x1950 мм
від 10 627 грн.
душова система, змішувач: одноважільний, от стены 184 мм, лійка: 111 мм, режимів 3, верхній душ: 250 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 7 044 грн.
для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, без душової лійки, настінний монтаж, струмінь: глибина 360 мм, Польща
від 20 034 грн.
перегородка, кабіна, монтаж: кутовий, двостінна, двері: розпашні, піддон: немає, без піддону, 900x900x1950 мм
від 3 902 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 255 мм, глибина 165 мм, нахил 10 °, Польща, гарантія 7 років
від 14 160 грн.
вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: 111 мм, режимів 3, верхній душ: 250 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 2 584 грн.
для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 239 мм, глибина 195 мм, Польща, гарантія 7 років
від 2 706 грн.
для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Польща, гарантія 7 років
від 3 421 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 177 мм, глибина 151 мм, нахил 3 °, Польща, гарантія 7 років
від 5 473 грн.
для умивальника, одноважільний, вбудований, струмінь: глибина 172 мм, нахил 5 °, Польща, гарантія 7 років
від 3 159 грн.
для прийняття душу, термостатичний, настінний монтаж, Польща, гарантія 7 років
від 14 960 грн.
для ванни, для прийняття душу, одноважільний, підлоговий, струмінь: глибина 242 мм, Польща, гарантія 7 років
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 790 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 250 мм, глибина 220 мм, нахил 15 °, Польща, гарантія 5 років
від 4 625 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 220 мм, глибина 170 мм, нахил 7 °, Чехія, гарантія 5 років
від 4 099 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 234 мм, глибина 151 мм, нахил 5 °, Чехія, гарантія 5 років
від 4 611 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: глибина 195 мм, Польща, гарантія 5 років
від 7 125 грн.
для ванни, для прийняття душу, одноважільний, без душової лійки, настінний монтаж, струмінь: глибина 247 мм, Чехія
від 4 413 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 228 мм, глибина 172 мм, нахил 12 °, Австрія, гарантія 5 років
від 5 307 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 244 мм, глибина 175 мм, Німеччина
від 4 238 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 220 мм, глибина 128 мм, Польща, гарантія 5 років
від 5 191 грн.
для кухні, для фільтрування питної води, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 236 мм, глибина 212 мм, Німеччина
від 4 752 грн.
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 217 мм, глибина 120 мм, Польща, гарантія 5 років
від 5 600 грн.
для кухні, для фільтрування питної води, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 246 мм, глибина 198 мм, Литва
для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 215 мм, глибина 120 мм, Польща, гарантія 5 років