Кухонна мийка Franke Strata STG 614-78 114.0327.902 780x435
Фото 4 |
Franke Strata STG 614-78 114.0327.902 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Strata STG 614-78 114.0327.902 780x435
Усі ціни 20 →Кухонна мийка Franke Strata STG 614-78 114.0327.902 | 4 760 грн. |
Кухонная мойка Franke Strata STG 614-78 114.0327.923 | 4 752 грн. |
Кухонна мийка Franke Strata STG 614-78 114.0327.903 | 4 488 грн. |
Кухонна мийка Franke Strata STG 614-78 114.0327.904 | 4 488 грн. |
Кухонна мийка Franke Strata STG 614-78 114.0327.905 | 4 270 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →