Мишка
Defender Classic MB-230 (52230)
Фото 4 |
Defender Classic MB-230 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Classic MB-230
Усі ціни 28 →Мышь DEFENDER (52231)Classic MB-230 4кнопки,1000/1200dpi, черный 52231 | 155 грн. |
Defender 52231DEFENDER | 95 грн. |
Defender Classic MB-230 Black (52231) — Миша дротова USB-A 2400 dpi 52231 | 92 грн. |
Defender Classic MB-230 (52231) ClassicMB-230(52231) | 85 грн. |
Миша Defender Classic MB-230 USB Black (52231) 52231 | 95 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →