Мишка
Defender Ghost GM-190L (52190)
Відео 3Фото 12 |
Defender Ghost GM-190L |
|
Комплектується ігровим килимком.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Ghost GM-190L
Усі ціни 30 →Миша Defender Ghost GM-190L (52190) | 599 грн. |
Defender Ghost GM-190L Black 52190 | 359 грн. |
Мышь Defender Ghost GM-190L +коврик 52190 | 329 грн. |
Миша ігрова Defender Ghost GM-190L USB Black (52190) | 359 грн. |
Defender Мишка Defender Ghost GM-190L Black (52190) 52190 | 329 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
7 лютого 2022, 22:13
Проблемы с нажатием кнопок #
После какой-то комбинации клавиш,у меня на мышке теперь ЛКМ меняет чувствительность,а другие кнопки вообще иногда не работают,а иногда нет. Какая это могла быть комбинация клавиш?
anonim
28 грудня 2020, 17:38
Как поменять подсветку миши #
Я хочу поменять подсветку на постоянно фиолетовий цвет
anonim
4 липня 2019, 17:43
Отключение подсветки #
как отключить подсветку на мышке Defender Ghost GM-190L?
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →