Мишка
Defender Shepard GM-620L (52620)
Фото 8 |
Defender Shepard GM-620L |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Shepard GM-620L
Усі ціни 27 →Мышка Defender (52620) Shepard GM-620L RGB, 12800dpi 52620 | 420 грн. |
Defender Shepard GM-620L RGB USB Black 52620 | 459 грн. |
Мышь DEFENDER (52620)Shepard GM-620L RGB, 7клавиш, 12800dpi 52620 | 412 грн. |
Миша ігрова Defender Shepard GM-620L RGB USB Black | 395 грн. |
Defender GM-620L RGB 52620 | 469 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →