Рюкзак Deuter Futura 23 23 л (3400121)
Фото 39 |
Deuter Futura 23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 23 23 л
Усі ціни 52 →Рюкзак Deuter Futura 23 л 3400121 4409 | 5 560 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 23 (2237) ivy-khaki 3400121 2237 | 5 560 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 23 колір 2237 ivy-khaki 3400121 2237 | 5 560 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 23 arctic-slateblue | 5 560 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 23 2237 ivy-khaki 34001212237 | 5 560 грн. |
ще 20 пропозицій
Сезонність:
- Артикул 34204-2431 - 2014 рік, зелений колір
- Артикул 34204-7490 - 2014 рік, чорний колір
- Артикул 34204-9402 - 2014 рік, помаранчевий колір
- Артикул 34201-2208 - 2012 рік, зелений колір
- Артикул 34201-7060 - 2012 рік, чорний колір
- Артикул 34201-9500 - 2012 рік, помаранчевий колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →