Рюкзак Deuter Junior 2021 18 л
Відео 1Фото 12 |
Deuter Junior 2021 |
|
Опис моделі вказано за 2018 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Junior 2021 18 л
Усі ціни 12 →Рюкзак Deuter Junior 18 л 3610521 5549 | 2 000 грн. |
Рюкзак детский Deuter Junior (5549) chili-lava 3610521 5549 | 2 000 грн. |
Рюкзак Deuter Junior колір 5549 chili-lava 3610521 5549 | 2 000 грн. |
Дитячий рюкзак Deuter Junior 18л Chili-Lava (3610521 5549) 36105215549 | 2 000 грн. |
Рюкзак Deuter Junior (cardinal-maron) 3612519 5527 | 1 920 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →