Рюкзак Deuter Guide Lite 28 SL 28 л
Deuter Guide Lite 28 SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Guide Lite 28 SL 28 л
Усі ціни 6 →Туристичний рюкзак Deuter Guide Lite 28 SL Maron - Arctic (33600175324) 33 | 4 624 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Guide Lite 28 SL Maron-Arctic (33600175324) | 5 440 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Guide Lite 28 SL Mint - petrol (33600172307) 336 | 4 624 грн. |
Рюкзак туристичний Deuter Guide Lite 28 SL Mint-petrol (33600172307) | 5 440 грн. |
Рюкзак Deuter, Guide Lite 28 SL колір 2307 mint-petrol | 4 855 грн. |
Рюкзак Deuter, Guide Lite 28 SL колір 5324 maron-arctic | 4 855 грн. |
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Guide Lite 28 SL:
- Опис моделі вказано за сезон 2012. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
- Артикул 33533-8401 — 2012 рік, жовтий колір
- Артикул 33539-8400 — 2011 рік, жовтий колір
- Артикул 33539-7030 — 2011 рік, чорний колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →