Рюкзак Deuter Race 8 2021 8 л
Фото 23 |
Deuter Race 8 2021 |
|
Зручна фіксація стяжками і поясом. Дощовик в комплекті. Світловідбивні елементи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Race 8 2021 8 л
Усі ціни 53 →Рюкзак Deuter Race 8 л 3204121 7000 | 3 120 грн. |
Рюкзак Deuter Race (1324) azure-lapis 3204121 1324 | 3 120 грн. |
Рюкзак Deuter Race колір 1324 azure-lapis 3204121 1324 | 3 120 грн. |
Спортивний рюкзак Deuter Race 8 Citrus-Graphite (3204121 8403) 32041218403 | 3 120 грн. |
Рюкзак Deuter Race (azure-lapis) 3204121 1324 | 3 120 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →