Умивальник Devit Quadra 1511132 400 мм
Фото 3 |
Devit Quadra 1511132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Quadra 1511132 400 мм
Усі ціни 26 →Раковина на стільницю Devit Quadra 40 см чорна матова 1511132B | 7 000 грн. |
Раковина на стільницю Devit Quadra 40 см чорна матова 1511132B | 4 899 грн. |
Devit Devit Quadra 1511132 328138 | 4 509 грн. |
Умивальник накладний DEVIT QUADRA 400x400x145мм квадратний чорний 1511132B | 7 009 грн. |
Раковина DEVIT QUADRA 40 см (1511132) 1511132 | 4 509 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →