Умивальник Simas Sharp SH 06 420 мм
Simas Sharp SH 06 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Sharp SH 06 420 мм
Усі ціни 6 →Раковина накладна на стільницю Simas Sharp 42 х 42 см SH06 | 6 800 грн. |
Раковина Simas Sharp (SH06) | 7 912 грн. |
Умивальник Simas Sharp (SH06) Glossy white | 8 299 грн. |
Умивальник SH 06 Sharp (SH06) Glossy white SIMAS SH06 | 6 982 грн. |
Раковина накладна на стільницю Simas Sharp 42 х 42 см (SH06) | 8 299 грн. |
Раковина керамічна 42 см Simas Sharp (SH 06) | 9 362 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →