Литий диск Dezent TA 6,5x16/5x112 ET22 DIA66,6
Відео 1Фото 7 | від 4 980 до 9 844 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):22 мм |
Модифікації Dezent TA 119
Характеристики
Dezent TA 6,5x16/5x112 ET22 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TA 6,5x16/5x112 ET22 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Dezent TA R16 W6.5 PCD5x112 ET22 DIA66.6 (silver) 1001505590 | 5 253 грн. |
Dezent TA R16 W6.5 PCD5x112 ET22 DIA66.6 Silver | 6 451 грн. |
DEZENT TA 6,5x16/5x112 D66,6 ET22 S | 5 084 грн. |
Диски Dezent TA 6,5x16 5x112 ET22 DIA66,6 (silver) | 5 016 грн. |
Dezent TA (R16 W6.5 PCD5x112 ET22 DIA66.6) silver | 5 016 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі