Литий диск Dezent TR 7,5x18/5x112 ET49 DIA66,6
Відео 2Фото 33 | від 7 850 до 10 340 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Dezent TR 72
Характеристики
Dezent TR 7,5x18/5x112 ET49 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TR 7,5x18/5x112 ET49 DIA66,6
Сортувати
Dezent TR (7.5J x 18 5x112 ET49 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 10 340 грн. |
Dezent TR Silver R18 W7.5 PCD5x112 ET49 DIA66.6 | 8 648 грн. |
Диски Dezent TR 7,5x18 5x112 ET49 DIA66,6 (silver) (1002013956) | 7 850 грн. |
Dezent TR (7.5J x 18 5x112 ET49 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 8 306 грн. |
Dezent TR Dark Black Polished R18 W7.5 PCD5x112 ET49 DIA66.6 | 10 166 грн. |
Диски DEZENT TR silver R18 W7,5 PCD5x112 ET49 DIA66,6 ID314006 | 8 270 грн. |
Диски DEZENT TR dark R18 W7,5 PCD5x112 ET49 DIA66,6 ID313955 | 10 070 грн. |
Диски DEZENT TR black R18 W7,5 PCD5x112 ET49 DIA66,6 ID313904 | 8 570 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі