Литий диск Dezent TY 8x18/5x108 ET45 DIA70,1
Відео 2Фото 20 | від 8 318 до 10 534 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dezent TY 155
Характеристики
Dezent TY 8x18/5x108 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 8x18/5x108 ET45 DIA70,1
Сортувати
Dezent TY R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Silver | 8 759 грн. |
Dezent TY GRAPHITE - Graphite Matt (R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA70.1) | 9 399 грн. |
Dezent TY R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Graphite Matt TTYGHGA45 | 8 823 грн. |
Dezent TY (8J x 18 5x108 ET45 DIA70.1) На замовлення з Європи. | 8 888 грн. |
Dezent TY Graphite matt R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA70.1 | 10 534 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі