Литий диск Diewe Cavo 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA66,1
Фото 6 | від 12 395 до 22 326 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Diewe Cavo 47
Характеристики
Diewe Cavo 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Cavo 8,5x19/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
Diewe Wheels Cavo R19 W8.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 Silver | 16 656 грн. |
DIEWE WHEELS CAVO ARGENTO - Silber (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) | 13 299 грн. |
Диски Diewe Wheels Cavo 8,5x19 5x114,3 ET40 DIA66,1 (silver) (1000923087) | 12 395 грн. |
Diewe Wheels Cavo R19 W8.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 Grey | 22 326 грн. |
Diewe Wheels Cavo R19 W8.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 RED | 22 326 грн. |
Diewe Wheels Cavo R19 W8.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 Gold | 22 326 грн. |
Diewe Wheels Cavo R19 W8.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 green | 22 326 грн. |
Diewe Wheels Cavo R19 W8.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 purple | 22 326 грн. |
Diewe Wheels Cavo R19 W8.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 blue | 22 326 грн. |
Закрити
Схожі