Литий диск Diewe Fina 8,5x19/5x120 ET45 DIA65,1
Відео 1Фото 2 | від 10 999 до 18 124 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Diewe Fina 35
Характеристики
Diewe Fina 8,5x19/5x120 ET45 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Fina 8,5x19/5x120 ET45 DIA65,1
Сортувати
DIEWE WHEELS FINA NERO MACHINED - Schwarz Matt Frontpoliert (R19 W8.5 PCD5 | 10 999 грн. |
Diewe Wheels Fina R19 W8.5 PCD5x120 ET45 DIA65.1 Nero Machined - Black Mat | 14 245 грн. |
Diewe Fina NEM R19 W8.5 PCD5x120 ET45 DIA65.1 | 18 124 грн. |
Diewe Wheels Fina R19 W8.5 PCD5x120 ET45 DIA65.1 Nero Machined - Black Mat | 14 741 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі