Литий диск WSP Italy W677 9x19/5x120 ET44 DIA72,6
від 13 960 до 16 225 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації WSP Italy W677 11
Характеристики
WSP Italy W677 9x19/5x120 ET44 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W677 9x19/5x120 ET44 DIA72,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy BMW (W677) Xenia X3 R19 W9 PCD5x120 ET44 DIA72.6 (di | 14 052 грн. |
WSP Italy W677 R19 W9 PCD5x120 ET44 DIA72.6 DIAMOND BLACK POLISHED | 14 009 грн. |
Диски WSP Italy BMW (W677) Xenia X3 9x19 5x120 ET44 DIA72,6 (diamond black | 15 242 грн. |
WSP Italy BMW (W677) Xenia X3 9x19 5x120 ET44 DIA72.6 BP | 13 960 грн. |
WSP ITALY Легковий диск WSP ITALY X3 XENIA W677 DIAMOND BLACK POLISHED R19 | 15 242 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі