Велосипед Discovery Bastion AM DD 26 2022 frame 18
Фото 5 |
Discovery Bastion AM DD 26 2022 frame 18 рама 13"рама 18" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Discovery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Discovery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Bastion AM DD 26 2022 frame 18
Усі ціни 24 →Велосипед 26" Discovery BASTION AM DD 18" сіро-червоний (OPS-DIS-26-518) | 8 426 грн. |
Велосипед Discovery Bastion Am Dd 2022 Al 26" коричневий (OPS-DIS-26-519) | 8 426 грн. |
Велосипед Discovery Bastion Am Dd 2022 Al 26" коричневый (OPS-DIS-26-519) | 8 426 грн. |
Discovery Велосипед Discovery BASTION AM DD 26" рама M (2022) Серо-красный | 8 426 грн. |
Велосипед Discovery Bastion AM DD 26" 18" AL 2022 Коричневый (OPS-DIS-26-5 | 8 210 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Discovery Bastion AM DD 26 2022 frame 18
Ціни на Discovery Bastion AM DD 26 2022 frame 18 |
---|---|---|---|---|
Discovery Bastion AM DD 26 2022 frame 13 | від 8 426 грн. | 1 пропозиція | ||
Discovery Bastion AM DD 26 2022 frame 18 | від 7 990 грн. | 24 пропозиції |