Бойлер Drazice OKC 125/1m2
Drazice OKC 125/1m2 |
|
Високоякісний комбінований накопичувальний бойлер ємністю 125 л від одного з провідних європейських виробників побутових водонагрівачів. Призначений тільки для вертикального настінного монтажу. Крім нагріву води за допомогою вбудованих «сухих» ТЕНів, що живляться від побутової електромережі, водонагрівач може працювати в комбінації з опалювальною системою (в опалювальний сезон) або з підключенням до сонячних колекторів (у літній період).
Площа поверхні вбудованого трубчастого спірального теплообмінника, через який пропускається підігрітий теплоносій, становить майже 1,1 кв. м і цього достатньо для передачі високої теплової потужності (до 24-26 кВт). За температури опалювального контуру 80 °C і витраті 720 л/годину повний об'єм водонагрівача Drazice OKC 125/1m2 прогрівається до 60 °C всього за 17 хв. В міжсезоння, коли опалювальна система неактивна, водонагрівач готує гарячу воду завдяки двом «сухим» ТЕНам. Цей процес займає набагато більше часу і ті ж 60 °C досягаються приблизно за 190 хв. Внутрішня поверхня міцного сталевого бака покрита спеціальною термостійкою емаллю і додатково захищена від корозії збільшеним магнієвим анодом. Вагомою перевагою цієї моделі стала посилена пінополіуретанова теплова ізоляція товщиною до 42 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Купити Drazice OKC 125/1m2
Усі ціни 17 →Drazice Drazice OKC 125/1 m2 | 22 713 грн. |
Бойлер настінний комбінований Drazice OKC 125/1m2 2.2 кВт (1103209101) 110 | 22 014 грн. |
Drazice Drazice OKC 125/1m2 (model 2016) | 20 815 грн. |
Бойлер Drazice okc 125/1 m2 | 26 102 грн. |
Бойлер Drazice OKC 125/1 m2 комбинированный | 28 381 грн. |
Модификації Drazice OKC 125/1m2
Ціни на Drazice OKC 125/1m2 |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 100/1m2 | від 19 200 грн. | 16 пропозицій | ||
Drazice OKC 125/1m2 | від 20 650 грн. | 17 пропозицій | ||
Drazice OKC 160/1m2 | від 22 543 грн. | 19 пропозицій | ||
Drazice OKC 180/1m2 | від 26 507 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 200/1m2 | від 24 155 грн. | 16 пропозицій |