Бойлер Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL
Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL 352 л469 л |
|
Можливість додаткової установки електричних ТЕНів.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL
Бойлер Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL 121391402 | 123 846 грн. |
Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL | 76 490 грн. |
Drazice Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL 121391402 | 120 000 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL | 91 280 грн. |
Модификації Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL
Ціни на Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 400 NTRR/HP/SOL | від 63 290 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL | від 76 490 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →