Унітаз Duravit Happy D. 2550590000
Duravit Happy D. 2550590000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Happy D. 2550590000
Унітаз підвісний безобідковий білий DURAVIT Happy D.2 без сидіння 25505900 | 47 434 грн. |
Duravit HAPPY D.2 RIMLESS 2550590000 | 16 799 грн. |
Унітаз підвісний Duravit Happy D.2 (2550590000) | 43 870 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →